Konut Sigortası

Konut ürünü evinizi, eşyalarınızı ve sevdiklerinizi en kapsamlı ve dilediğiniz teminatı seçme imkanı sunarak olası risklere karşı güvence altına alıyor..

Karşılaşabileceğiniz olası küçük olaylar ve büyük risklere karşı; sel, su baskınından araç çarpmasına,hırsızlıkta, konutunuzdaki olası izolasyon eksikliklerinden elektronik cihazlarınıza kadar geniş teminatlardan dilediğinizi ihtiyacınıza ve bütçenize göre belirleyebileceğiniz esnek  Konut ürünü ile koruma imkanı..

İster ev sahibi, ister kiracı olun evinizi, eşyalarınızı ve sevdiklerinizi geniş teminatlarla güvence altına alabilirsiniz..

Ev içerisindeki cam parke duvar kağıdı vs birçok dekorasyon ve eşyalarınızı teminat altına alıyoruz.

Yılda 1 defa kombi ve klima bakımı ücretsiz

Halı Yıkama Hizmeti:
Bu hizmet kapsamında sigortalı, poliçede adresi belirtilen sigortalı konutta bulunan 1adet 6 metrekareye kadar makine halısını ücretsiz olarak yıkatma hakkına sahiptir.

Evde Küçük İşler Paketi:
‘Evde Küçük İşler Paketi’ ile çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi montaşından avize montajı, kapı kilit değişiminden, elektrik tesisatı kontrolü, priz, iç kapı zili ve kapı otomatının tamiratına varıncaya kadar ücretsiz yaptırabilirsiniz.

Yıllık 150 tlden başlayan fiyatlarla 9 taksit imkanı

Size yardımcı olalım

Sigorta konusunda merak ettikleriniz, yaptırmayı düşündüğünüz sigorta ürünleri hakkında bilgi ve teklif verelim.

Numaranızı bırakın biz sizi arayalım, yardımcı olalım.