Hizmetlerimiz

Konut Sigortası

Konut ürünü evinizi, eşyalarınızı ve sevdiklerinizi en kapsamlı ve dilediğiniz teminatı seçme imkanı sunarak olası risklere karşı güvence altına alıyor.

daha fazla oku
Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası, kaza sonucu vefat etmeniz halinde geride bıraktığınız sevdiklerinize, sakat kalmanız halinde ise size belirleyeceğiniz miktarda tazminat ödemesi sağlayacak olan bir sigortadır.

daha fazla oku
Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahat Sağlık Sigortası ile, hem yurtiçi hem de yurtdışı tatillerinizde ve seyahatlerinizde, beklenmedik risklere karşı geniş kapsamlı teminat imkanından faydalanabilirsiniz.

daha fazla oku
Tıbbi Kötü Uygulamaya İlişkin Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası 

Tıbbi Kötü Uygulamaya İlişkin Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası ile, tıp mensuplarının hukuki sorumluluk nedeniyle üçüncü şahıslara ödenecek tazminat taleplerini Tıbbi Kötü Uygulamaya İlişkin Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası Genel Şartları ve poliçe limitleri kapsamında temin eder.

daha fazla oku
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık sigortası : Bütçenizi sarsmadan 9 taksit imkanı ile yaptırabilirsiniz. Türkiye genelinde bir çok özel hastane ile anlaşmamız vardır. Bay bayan Hekimlerinizi de seçebilirsiniz. Tamamlayıcı sağlık sigortası için SGK olmanız yeterlidir.

daha fazla oku
Yabancı Uyruklu Kişilere Sağlık Sigortası

11 Nisan 2014’de yürürlüğe giren, yabancı uyruklu vatandaşlara “Özel Sağlık Sigortası yaptırma zorunluluğu” kapsamında; İlke Sigorta olarak size özel avantajlarla Sağlık Sigortası’ nı hazırladık!

daha fazla oku
Size yardımcı olalım

Sigorta konusunda merak ettikleriniz, yaptırmayı düşündüğünüz sigorta ürünleri hakkında bilgi ve teklif verelim.

Numaranızı bırakın biz sizi arayalım, yardımcı olalım.